2013 m. birželio 26 d., trečiadienis

PRANCŪZIŠKO STILIAUS VESTUVĖS

Žodis "Paryžius" mums asocijuojasi su prabanga, švelnumu, nepakartojamu šarmu. Paryžiečių vestuvių stiliuje vyrauja elegancija. Jei Paryžius Jus žavi, galite organizuoti savo vestuves šiuo stiliumi, ir tam visiškai nebūtina būti prancūzu.

Paryžiaus atmosferą sukursite atitinkamų aksesuarų, muzikos, salės ir stalo dekoro pagalba.

Prancūziškos vestuvės, kaip ir bet kurios kitos, susideda iš dviejų dalių - ceremonijos ir vakaro dalies. Pirmoji dalis nuo antrosios skiriasi savo paprastumu. Antroji turi būti labai prabangi.
Jaunieji prisiekia amžiną meilę ramioje aplinkoje dalyvaujant patiems artimiausiems žmonėms, o vakarinei daliai tiktų brangus geras restoranas (puiku, jei tai prancūziškos virtuvės restoranas). Jei jūsų vestuvės vasarą, geriausia būtų jas suorganizuoti lauke, gražiame ir jaukiame gamtos kampelyje, dekorui panaudojant daugybę pievų gėlių arba pastelinių spalvų rožes.

 

Prancūzai turi gerą skonį. Jie kuria grožį visame - mados pasaulyje, mene, architektūroje.

Todėl, jei norite originalių kvietimų, juos galite pasigaminti taip: viršelyje atvaizduoti Eifelio bokštą ar kokį kitą Prancūzijos įžymų atvaizdą, o viduje parinkite atitinkantį šį stilių teksto šriftą.
Приглашение на свадьбу в стиле Праиж

Šio stiliaus spalvos - visi švelnūs pasteliniai atspalviai: persikinis, kreminis, švelniai rožinis, blankus gelsvas, šviesiai žalias. Nebent jūs organizuosite vestuves Mulen Ružo stiliumi :) Tuomet jau vyraus ryškios raudonų ir juodų atspalvių paletės.

Jaunųjų apranga. Nuotakai tiktų Marijos Antuanetės stiliaus suknelė - puošta nėriniais, viršutinė dalis prigludusi prie kūno, o sijonas pūstas, puošnus. Dar vienas variantas - siaura suknelė atvirais pečiais, sijonas platėja nuo klubų. Nuotaka gali rinktis trumpą vėliumą, puoštą nėriniais arba vėliumą-vualį su mažyte koketiška skrybėlaite.

Skrybėlaitę galima dekoruoti siauromis ilgomis baltomis plunksnomis ir medžiagine rožyte. Tiktų ir gėlių vainikėlis. Nuotakos makiažas turėtų būti "Natural Look" stiliuje - neryškus lūpdažis (šviesiai rožinis, rausvas), akys šiek tiek labiau paryškintos.Jaunikiui reikia rinktis klasikinį kostiumą arba fraką, eleganciją pabrėžti skrybėlės ir lazdelės pagalba.


Jaunosios puokštė. Tai turi būti maži puokštelė iš baltų krūminių rožių arba pastelinių spalvų rožių. Rožes galima kombinuoti su dar neišsiskleidusiais pumpurais ir skirtingų dydžių žiedais. Puokštės gėles galima derinti ir prie stalo dekoro.Savo prancūziškose vestuvėse galite naudoti dar vieną dekoraciją - papuoštas gyvomis gėlėmis arkas. Jos suteiks jūsų šventei švelnią, šiltą, šarmingą atmosferą.Ant šviesių staltiesių labai gražiai derės pabarstyti rožių žiedlapiai. Prie kiekvienų įrankių galima padėti šalia po rožės žiedą, šalia pamerkti rožes gražiose, originaliose vazose.


Labai papuošite stalą, jei ant jo pastatysite pvz. Eifelio bokšto statulėles, arba angeliukus - tai galėtų būti ir svečių dovanėlės.

декор стола

Atkreipkite dėmesį į prabangiai papuoštas kėdes, į prabangias staltieses. Svečius galėtumėt nustebinti ir šokoladiniais saldainiais ar eklerais.


Tradiciškai per prancūziškas vestuves jaunieji šoka meilės šokį - valsą, jei jums įi mintis prie širdies, išmokite šį šokį, palankykite pamokas. Atitinkamą atmosferą sukurs ir specialiai parinkta muzika, Prancūzija garsi savo žymiais atlikėjais - Mirej Matje, Patricia Kaas, Šarlem Aznavur, Džo Dassenas ir kiti.

Vestuvėse Paryžiaus stiliumi ir delikatesai turi būti prancūziški - prancūziški sūriai, sraigės, kanapė sumuštinukai, žiuljenai, išradingi desertai. Pasirūpinkite, kad vynų asortimentas išpildytų jūsų šventės tematiką - be prancūziškų konjakų ir vynų šio stiliaus šventė neįsivaizduojama.

Vestuvinis tortas gali būti pvz.kelių aukštų, su kokiu nors prancūzišku simboliu, gali būti švelniai rožinis, puoštas meilės gėlėmis.
Vestuvinei fotosesijai rinkitės parkus, lauko kavinių ir restoranų atviras terasas, gražias gatves ir aikštes.Komentarų nėra:

Rašyti komentarą